Čelenka + náramok Angeli della foresta nera

[imggallery post_per_page="10" gallery_slide_up="1" pagination="0" layout="3" sc_id="sc1406834237540"]666[/imggallery]

[divider sc_id="sc1413820164116"]separator[/divider]

Popis:

Preklad z talianskeho jazyka "Anjeli z čierneho lesa". Názov napovedá o význame a myšlienke celoručne vyrobenej čelenky, ktorá je vyrobená cínovaním bez strojovej mechanizácie. Anjeli, ktorých v čelenke znázorňujú biele prírodné perly, presvetlia každý tmavý kút, vychádzajúci z tmavého šelestu listov zo stromov.

Načierno zapatinovaná a následne povrchovo upravená antioxidantom, má čelenka niekoľko listov, ktoré sú viac na jednej strane a strácajú sa na strane druhej. Je to preto, keby chcela nositeľka vytvarovať účes, ktorý by bol vyvážený vlasmi na jednej strane a listami čelenky na druhej strane. Treba rátať s tým, že čelenka má aj svoju hmotnosť, keďže je celá z kovu a odporúča sa ju nosiť skôr na špeciálne príležitosti, než na denné nosenie. Čelenka je spolu s náramkom, ktorý slúži ako obruč okolo ruky. Je vyhotovený z prepletaných drôtov, ktoré sa dajú ohýnať a prispôsobiť ruke nositeľky.

Materiál:  meď, biele perly

Photo model by Lucia Humer

Modelka: Veronika M. and Michal by HM Models

[button url="http://zuzanazliechovcova.com/?page_id=457" color="default" size="medium" sc_id="sc1406834050413"]Späť[/button]